מורה להוראה מתקנת? 

רוצה את כל הסודות שלי ללו״ז מפוצץ תלמידים, רשימות המתנה מלאות, טלפון שלא מפסיק לצלצל? ואיך לא אומרים לי “יקר לי”?

“קופצות כיתה” היא תוכנית יחודית למורות להוראה מתקנת שרוצות לקחת את העסק שלהן לשלב הבא.  
 
מחזור 5 ייפתח ב-5/4 ימי שלישי בשעה 9:00-10:00 למשך 12 שבועות 

4

מה תלמדו בתוכנית השיווק " קופצות כיתה"?

מגוון משימות

לאורך כל תקופת הליווי (3 חודשים) יועבר המון המון ידע ומשימות הביתה בין המפגשים. כן כן- שיעורי בית הם המפתח שלכם להצלחה .ההתנסות בשטח, העבודה על הקשיים, החוזקות ,התשוקות והשיתוף הם אלו שיעשו את ההבדל ויבדלו את המשתתפים וייחדו אותם על פני אחרים.

סגנון למידה

כל אחד וסגנון הלמידה שלו. לכן בחרתי לשלב מגוון סגנונות בהעברת החומר, בעשייה, בצפייה, בהתנסות, בשמיעת הרצאות ובמצגות ממוקדות. 12 הפגישות יוקלטו וניתן לראות/להאזין להן שוב ולעצור בכל רגע. כך כל אחד יוכל למצוא את הדרך הטובה ביותר עבורו ויוכל למקסם תוצאות.

למידה חוויתית

הלמידה החוויתית אינה רק ב-12 המפגשים שלנו בזום, היא באה לידי ביטוי בכל יום דרך קבוצת הוואטסאפ הסגורה שלנו. החוויה של הביחד, התמיכה, השיתוף והעזרה הדדית - כל אלו יהפכו את הלמידה שלכם לחוויה אחת גדולה.

סליחה , יש לי שאלה

כאן המקום להשלים את כל הפערים ולשאול את כל השאלות שלא היה לכם איפה, את כל השאלה הגדולות והקטנות . זה המקום ליישר קו עם 2021 - ולעוף קדימה עם השאיפות המקצועיות והאישיות שלכם . בתוכנית שלל הדרכות מקצועיות על אפליקציות , משחקים, ממשקים דיגיטליים שיעשו לכם סדר וארגון ויחסכו לכם ים זמן .

נטוורקינג ולא מה שהכרתן

הקבוצה הזו היא גם מעין קבוצת נטוורקינג אבל לא כפי שאתם מכירים. נלקחו בחשבון הדברים הטובים והיפים בנטוורקינג- בצורת הפניות הדדיות על בסיס איכות הכרות אישית והתנסות המשתתפים בדרכי ההוראה ,כך שההתאמה וההמלצה תהיה אותנטית ומדוייקת. ההדרכה מתובלת בתבלינים מיוחדים שיעשו את זה כיף נעים ואפקטיבי במיוחד.

מרתון של שלושה חודשים

המרתון הזה, יביא לכם הרבה שפע- של עשיה לקוחות, רעיונות וכן חתורכסף . בזמן כזה קצר תוכלו להגיע לתוצאות מדהימות ותוכלו להמשיך את השנה הזו עם ראש מורם ותוכניות שעובדות לכם בלב וכן גם בכיסים.

למי התוכנית מתאימה?

מה מורות להוראה מתקנת אמרו ?

מה תקבלי בתוכנית ?

מה ההשקעה שלכן ואיך נרשמים ?

שולחות הודעה ואחזור לתאום שיחת התאמה
(בתוכנית 10 מורות בלבד במחזור)
ההשקעה שלכן 3500 ש"ח לנרשמות בהרשמה מוקדמת
מתחילות ב-5/4 ל-12 מפגשים של שעה